EUS CAS
Barandiaran Institutua Leioa
Hemen zaude: Hasiera / 2017-2018 Ikasturtea / Bisita Orduak

2018-2019 Ikasturtea

Bisita Orduak


 

Beti aurretik eskatu behar duzue zita.

BIOLOGIA
Alfonso Etxebarria Asteazkena 12:25-13:20
Urtzi Muñoz Ostirala 9:10-10:05
Esther Jiménez Asteartea 12:25-13:20
Patricia Alvarez Astelehenean 9:10-10:05
Idoia Rotaetxe Asteartea 9:10-10:05
ERLIJIOA
Juanjo Leanizbeaskoa Ostirala 9:10-10:05
EUSKERA
Pili Fernandez Ostirala 10:05-11:00
Juanlu Markaida Astelehena 12:25-13:20
Izaskun Salsidua Osteguna 10:05-11:00
Irantzu del Portillo Osteguna  10:05-11:00
Julene Zenikazelaia Asteartea 11:30-12:25
Oihana Astobieta Osteguna 13:20-14:15
Eider Elorza Osteguna 9:10-10:05
FILOSOFIA
Alaia Sáenz Osteguna 9:10-10:05
FISIKA/KIMIKA
Maider Bermejo Osteguna 10:05-11:00
Sonia Lombraña Asteartea 9:10-10:05
GORPUTZ HEZIKETA
Javier Lozano Ostirala 12:25-13:20
Amaia Bidarte Astelehena 12:25-13:20
Lourdes Viteri Osteguna 9:10-10:05
HISTORIA
Andoni Azkona Asteazkena 9:10-10:05
Jose Ignacio Rodríguez Astelehena 11:30-12:25
Edorta Moreno Osteguna 9:10-10:05
Maite Aguirre Asteazkena 10:05-11:00
Unai Pérez Astelehena 12.25-13.20
INGELESA / FRANTSESA
Marisa Ratón Asteazkena 14:50-15:45
Mariela Elorza Osteguna 12:25-13:20
Gurutze Lauzirika Osteguna 12:25-13:20
Estibaliz Sanz Ostirala 9:10-10:05
Ana Isabel García Astelehena 9:10-10:05
Amaya Martínez Asteartea 11:30-12:25
Laura Ateka Ostirala 11:30-12:25
Maider Madariaga (frantsesa) Asteartea 12:25-13:20
MUSIKA
Amaia Ibáñez Osteguna 10:05-11:00
LATINA
Nerea Sotres Osteguna 12:25-13:20
LENGUA
Itziar López Ostirala 12:25-13:20
Carmen Abarca Ostirala 10:05-11:00
Yolanda Pablos Osteguna 10:05-11:00
Araceli Gutiérrez Ostirala 10:05-11:00
Isabel Basauri Osteguna 9:10-10:05
Carlos Cid Astelehena 13:55-14:50
MARRAZKETA
Christian Reinicke Osteguna 11:30-12:25
Olatz Toña Asteazkena 12:25/13:20
MATEMATIKA
Aitor Bernaola Asteazkena 10:35-11:30
Susana Maurolagoitia Asteazkena 9:10-10:05
Inma Bilbao Asteartea 10:35-11:30
Mayte Bombín Osteguna 12:25-13:20
Guillermo Urkiola Osteguna 12:25-13:20
Koldo Abedillo Osteguna 12:25-13:20
TEKNOLOGIA / INFORMATIKA
Paki Esteban Astelehena 12:25-13:20
Mikel Ituarte Ostirala 10:05-11:00
Leyre Trabado Astelehena 10:05-11:00
David Collazo Asteazkena 9:10-10:05
ORIENTAZIOA
Sara Pérez (AT) Ostirala 10:35-11:30
Olatz Iriondo Osteguna 8:15-9:10
Pilar Ballesteros (Orientatzailea) Telefonoz deitu
Marisol Naveira (Gela egonkorra) Osteguna 12.25-13.20
Izaskun Olabarrieta (Gela egonkorra) Ostirala 11.30-12.25
Olatz Iriondo (Gela egonkorra) Osteguna 11.30-12.25
Estefanía Puelles-Miren Goienetxe (Gela egonkorra) Ostirala 10:05-11:00
Nerea Irureta Asteazkena 9.10-10.05
Beatriz Durán Ostirala 11.30-12.25
SANIDAD (ZIKLOAK)
Mª Eugenia Díaz De Tuesta Asteazkena 9.10-10.05
Piedad Pelaz Asteartea 11:30-12:25
Juan Carlos Ozaita Asteartea 10:05-11:00
Kristina Rodríguez Astelehena 10:05-11:00
Marta Espiga Osteguna 10:05-11:00
Kontxi Muñoz Astelehena 10:05-11:00
Luis González Ostirala 10:05-11:00
Aranzazu Delgado Asteazkena 11:30-12:25
Mireya Arruabarrena Asteazkena 11:30-12:25
Conchi Belloso Asteazkena 13:20-14:15






Legal Oharra / Aviso Legal