Hasiera / Bisita Orduak
EUS CAS
Barandiaran Institutua Leioa

BISITA ORDUAK


 
IZEN ABIZENAK Bisita eguna Ordua

ALKORTA FERNANDEZ, BEGOÑA

 

 

ARZA  GANDIAGA, MARIA JOSE

OSTIRALA

09:10-10:05

ASTIGARRAGA MONTANER, RICARDO

OSTIRALA

12:25-13:20

AZKONA ZUBIMENDI, ANDONI

 

 

BALLESTEROS  BALLESTEROS,  Mª PILAR (ORIENTATZAILE)

 

 

ESTEBAN CATALAN, PAKI

OSTEGUNA

11:30-12:25

ETXEBARRIA MENIKA, ALFONSO

OSTIRALA

11:30-12:25

ETXEBARRIA JAIO, ALAZNE (1/3 Lore Larrinaga)

OSTEGUNA

11:30-12:25

FERNÁNDEZ LLAMAZARES, PILAR

OSTEGUNA

12:25-13:20

GARCIA ASENJO, ANA ISABEL

ASTELEHENA

11:30-12:25

GARCIA GONZALO, JAVIER

OSTIRALA

11:30-12:25

GARMENDIA EIZAGIRRE, ANE LORE

OSTEGUNA

9:10-10:05

GOICURIA LARRAZABAL , NEREA

ASTEAZKENA

12:25-13:20

GOROSTIZA GUERRICAECHEVARRIA, ANA

 

 

HERBAS SANCHEZ, IDOIA

AZTEAZKENA

8:15-9:10

HERMIDA DOMÍNGUEZ, XOSE

OSTIRALA

10:05-11

HERRAIZ ALDAMA, BEATRIZ

OSTEGUNA

12:25-13:20

IDOIAGA ASTELARRA, JOSEBA

OSTIRALA

9:10-10:05

IRUSTA MARTIN, ELSA

OSTEGUNA

10:05-11

ISPIZUA UNDABEITIA, MARIA

OSTIRALA

10:05-11

IZA ARTECHE, AINHOA (1/3  Olatz Toña Zuazua)

 

 

LARRABE  EGILUZ, LUIS Mª

OSTEGUNA

10:05-11

LARRAZABAL ALVAREZ, IZASKUN

OSTEGUNA

9:10-10:05

LARRINAGA ARRIZABALAGA, LORE

ASTELEHENA

10:35-11:30

LEANIZBEAZKOA AGUIRRE, JUANJO

OSTIRALA

10:05-11

LIZUNDIA ZAMALLOA, KONTXA

OSTEGUNA

12:25-13:20

MARIN PEREZ, MIREN KARMELE

ASTELEHENA

9:10-10:05

MARKAIDA BENGOETXEA, JUAN LUIS

OSTIRALA

12:25-13:20

MARTINEZ BEORLEGI, CONCEPCION  

 

 

MOISEN MENDEZ, ESTIBALIZ (1/3 Ane Lore Garmendia)

ASTEAZKENA

10:35-11:30

NAVEIRA SANCHEZ, M SOLEDAD              (P.T)

 

 

OLABARRIETA GOROZIKA, IZASKUN    (P.T)

 

 

PABLOS CASTRO, YOLANDA

OSTEGUNA

11:30-12:25

PEÑA MARTINEZ, CARMEN

 

 

PEREZ GARCIA, SARA      

OSTIRALA

10:05-11

RAMOS ROCA, ALEJANDRINA      ( P.T )

OSTEGUNA

9:10-10:05

RATON NIETO, MARISA

 

 

REINICKE URRUTIKOETXEA, CHRISTIAN

ASTEARTEA

10:35-11:30

RODRÍGUEZ DIEZ, JOSE IGNACIO

OSTEGUNEAN

11:30-12:25

SANTOS SANTOS, INMACULADA

ASTELEHENA

11:30-12:25

SOMAVILLA VELASCO, GUILLERMO

OSTIRALA

10:05-11

TOÑA ZUAZUA, OLATZ

ASTEAZKENA

12:25-13:20

ZARAIN UGARTE, AGURTZANE

ASTEARTEA

10:35-11:30

ZENIKALZELAIA GARAI, JULENE

OSTIRALETAN

11:30-12:25



ALBISTEAK ZIKLOAK